Wynajem symulatorów na eventy

Wynajem symulatorów na eventy2022-07-05T11:11:44+02:00
FIRMOWE EVENTY INTEGRACYJNE, TARGI, WYSTAWY I PROMOCJE Z MOTORYZACYJNĄ ATRAKCJĄ

SZUKASZ NIEZAPOMNIANEJ ATRAKCJI NA TWOJEJ IMPREZIE?

Imprezy integracyjne, eventy firmowe, team building, targi, wystawy, konferencje czy promocja w centrach handlowych lub salonach motoryzacyjnych to tylko niektóre z wydarzeń na których symulatory samochodów wyścigowych  będą niesamowitą atrakcję dla gości oraz przyciągną uwagę odwiedzających.

FIRMOWE EVENTY INTEGRACYJNE, TARGI, WYSTAWY I PROMOCJE Z MOTORYZACYJNĄ ATRAKCJĄ

SYMULATORY WIRTUALNYCH WYŚCIGÓW F1 I GT

Obudź wśród gości wyścigowe emocje za kierownicą wirtualnych samochodów GT lub Formuły 1. Nasze kokpity to innowacyjny produkt szkoleniowy przeznaczony do zaawansowanej symulacji różnych środków transportu, od super szybkich sportowych samochodów, przez wyczynowe rajdówki, kończąc na pojazdach takich jak ciężarówka.

FIRMOWE EVENTY INTEGRACYJNE, TARGI, WYSTAWY I PROMOCJE Z MOTORYZACYJNĄ ATRAKCJĄ

WRAŻENIA JAK Z PRAWDZIWEGO TORU

Symulatory są w pełni ruchome. Kokpit oparty jest na technologii siłowników liniowych co sprawia, że ​​kierowca przenosi się do wirtualnego świata z odwzorowaniem bodźców ze świata rzeczywistego. Siłowniki elektryczne generują precyzyjne wibracje w czasie rzeczywistym i odtwarzają najdrobniejsze szczegóły podczas jazdy – takie jak zakręty i przeszkody na torze wyścigowym, uślizgi, dohamowania i wiele innych. Symulatory wyposażone są w akcesoria takie jak kierownica, pedały, dźwignie zmiany biegów oraz hamulca dostarczonych przez topowych producentów wyposażenia stosowanego w profesjonalnym e-sporcie.

PRZENIEŚ SWOICH GOŚCI W ŚWIAT WYŚCIGÓW SAMOCHODOWYCH

WSPÓLNA ZABAWA I RYWALIZACJA

Sprawimy, że państwa impreza będzie wyjątkowa, a możliwość jazdy symulatorem samochodu wyścigowego zwiększy poziom adrenaliny nie tylko u kierowców. Poziom wrażeń podniesie rywalizacja między uczestnikami wydarzenia, którą zapewnimy dzięki organizacji turnieju z pomiarem czasu. Symulatory na wynajem Apex One działają w trybie multiplayer, co oznacza, że uczestnicy zabawy mogą ścigać się miedzy sobą w czasie rzeczywistym na tym samym torze oraz komunikować się między sobą za pomocą zestawu słuchawek z mikrofonem.

SZEROKI WYBÓR TORÓW I SAMOCHODÓW

Oferujemy ponad 250 modeli aut różnej klasy od bolidów F1 po rajdówki i samochody klasy GT. Do wyboru mamy ponad setkę torów wyścigowych z całego świata w tym te najbardziej znane i cenione wśród profesjonalnych kierowców.

BEZPIECZEŃSTWO

Dedykowana obsługa atrakcji dbająca o bezpieczeństwo gości oraz dopasowanie ustawień symulatora do możliwości uczestników.

BRANDING I PERSONALIZACJA

Atrakcja sygnowana marką Klienta. Możemy przygotować dla Państwa dedykowany branding składający się z możliwości oznakowania fotela kierowcy własną marką, logo firmy i grafika na wybranym wirtualnym samochodzie lub branding toru w grze.

WYMAGANIA TECHNICZNE

 • MIEJSCE I PODŁOŻE

  Symulator został zaprojektowany do użytku wewnątrz pomieszczeń lub pod dobrze zabezpieczonym namiotem eventowym o sztywnej, gładkiej podłodze.

 • POWIERZCHNIA

  Symulator zajmuje powierzchnię 1,5 x 1,5m (wys. 2m), jednak wskazana powierzchnia to 2,5 x 2,5m.

 • ZASILANIE

  Symulator wymaga podłączenia do gniazda prądowego 230 V.

zaufali nam

FORMULARZ KONTAKTOWY DLA FIRM

Fine Dining experience


  Pojawiły się dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas!

  Sprzedaż imprez B2B | Obsługa firm
  +48 577 846 789

  Tytuł

  Przejdź do góry