Mapa Centrum Apex One

Gdzie dokładnie znajduje się Centrum Apex One?

Centrum simracingowe Apex One znajduje się na terenie Galerii Handlowej Sky Tower, na 1. piętrze między Wystawą Pająków oraz windą na parking C (zielony kolor).

1. Piętro Sky Tower

skytower_mapa

W jakich godzinach otwarte jest Centrum Apex One?

Działamy dla Państwa 7 dni w tygodniu.

Poniedziałek: 9:00 – 22:00
Wtorek: 9:00 – 22:00
Środa: 9:00 – 22:00
Czwartek: 9:00 – 22:00
Piątek: 9:00 – 22:00
Sobota: 9:00 – 22:00
Niedziela: 9:00 – 22:00

Czy rezerwacje są wymagane?

Nie, rezerwacje symulatorów oraz loży nie są wymagane. Zachęcamy jednak do wcześniejszych rezerwacji, by uniknąć długiego czasu oczekiwania szczególnie w weekendy i święta.

Jak zrobić rezerwację?

Rezerwacji można dokonać telefonicznie +48 690 682 507, drogą mailową info@apexone.pl lub przez formularz kontaktowy na stronie www. Chętnie zaplanujemy Państwa następną wizytę bezpośrednio w centrum Apex One po skończonym przejeździe.

Jaki symulator wybrać?

Każda strefa wyścigowa wyposażona jest w symulatory na platformie ruchu (3DOF – 6DOF), którą wyróżnia ilość stopni swobody (DOF), czyli ilość osi ruchu, w których może poruszać się dana platforma. Opisy stref GT i F1 znajdą Państwo w zakładce Symulatory.

Nasz Zespół pomoże Ci wybrać odpowiedni symulator oraz przeszkoli początkujących kierowców na miejscu przed rozpoczęciem gry.

Od jakiego wieku / wzrostu można korzystać z symulatorów w Apex One?

Z symulatorów jazdy w Apex One mogą korzystać osoby:

    • które ukończyły 18 lat – samodzielnie i na własną odpowiedzialność,
    • które ukończyły 15 lat – pod opieką osoby pełnoletniej lub za pisemną zgodą rodzica, lub opiekuna prawnego i na jej odpowiedzialność,
    • które nie ukończyły 15 lat wyłącznie pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych na ich odpowiedzialność.

Dzieci, które wzrostem nie sięgają do wysokości pedałów, zapraszamy do wspólnych przejazdów z rodzicem lub opiekunem.

Co powinien zabrać ze sobą przed wizytą w Apex One?

Z uwagi na Państwa bezpieczeństwo i standardy higieny rekomendujemy zabranie ze sobą swoich rękawic wyścigowych, które dodatkowo zapewnią lepszą przyczepność do obręczy kierownicy symulatora. Rękawice wyścigowe w różnych rozmiarach oraz rękawiczki bawełniane (6 zł) są dostępne do zakupu w kasie centrum.

Aby skorzystać ze zniżki studenckiej -15%, prosimy zabrać ze sobą ważną legitymację studencką.

Alkohol w centrum sprzedawany jest wyłącznie osobom pełnoletnim. Do skorzystania z oferty alkoholowej możemy wymagać dokumentu stwierdzającego wiek kupującego.

Czy istnieje możliwość trenowania z instruktorem lub udziału w zorganizowanych szkoleniach?

Tak, regularny trening oraz wsparcie ze strony profesjonalnych simracerów, jak i kierowców, to tylko niektóre z aktywności, jakie prowadzone są w Apex One. Więcej szczegółów w zakładce Oferta i na naszym Facebooku.

Czy istnieje możliwość wspólnego ścigania się na tym samym torze w kilka osób?

Tak, jest możliwość jazdy grupowej na tym samym torze oraz organizacji wyścigów dla kilku osób naraz. Komunikacja między uczestnikami rywalizacji odbywa się przy pomocy zestawu słuchawkowego.

Czy istnieje możliwość zorganizowania imprezy, eventu lub spotkania firmowego w Apex One?

Jak najbardziej, do Państwa dyspozycji oddajemy VIP Room wraz z dedykowaną obsługą barmańską i kelnerską. W przypadku większej ilości Gości istnieje możliwość zarezerwowania całego Centrum na wyłączność. Po więcej informacji zapraszamy do zakładki Imprezy firmowe.