Symulatory jazdy i sportowe samochody: spełnienie marzeń każdego fana wyścigów samochodowych

Który fan motoryzacji nie czuł w dzieciństwie dreszczyku emocji na widok legendarnej Testarossy w zagranicznych filmach i serialach. W latach 90. marzyliśmy o spotkaniu naszych rajdowych idoli i zobaczenia rajdówek, za kierownicą których zdobywano mistrzowskie tytuły. Dzięki TMT Centrum fani motoryzacji z całej Polski mieli możliwość doświadczenia tych sportowych emocji na żywo w Świdnicy na 1. Ogólnopolskiej Wystawie Samochodów Marzeń. Był tam nasz zespół Apex One oraz dwa symulatory GT, by przenieść wrażenia jazdy legendarnym Ferrari z Miami Vice na tor wyścigowy.

TMT Wystawa Samochodów Marzeń
TMT Wystawa Samochodów Marzeń Porsche

#CarOfTheDay Legendarne Ferrari Testarossa

Podczas imprezy przyznawane były nagrody w trzech kategoriach aut:
  • OLDTIMER
  • YOUNGTIMER
  • AUTO WSPÓŁCZESNE

Zwycięzcą w kategorii Youngtimer zostało Ferrari 512 TR (1993 r. | 428 KM), które towarzyszyło nam na stoisku simracingowym Apex One przez cały dzień trwania wystawy.

Wyzwanie simracingowe za kierownicą tego samego modelu Ferrari na nitce Goodwood wyłoniło 3 najszybszych zawodników, którzy odebrali vouchery na przejazdy do centrum Apex One.

TMT Wystawa Samochodów Marzeń Testarossa

Ogólnopolska Wystawa Samochodów Marzeń organizowana przez TMT Group wróci za rok z drugą edycją.

www.tmtmotogroup.com

Podziękowania za zdjęcia dla Konrada Oszczepalskiego

Więcej zdjęć: @pancakeimages

TMT Wystawa Samochodów Marzeń Mustang
Rezerwacja

Szukasz ciekawej atrakcji dla swoich gości? Postaw na prawdziwe wyścigowe emocje z Apex One na profesjonalnych platformach ruchu.

Zapraszamy do zakładki Wynajem symulatorów po więcej informacji.