perrinn simracing challenge

Dołącz do globalnej społeczności wspierającej budowę bolidu elektrycznego Perrinn 424, który ma dwa cele w świecie motorsportu:
– ustanowienie nowego rekordu czasu okrążenia na torze Nurburgring Nordschleife
– wystartowanie w 24-godzinnym wyścigu Le Mans bolidem elektrycznym w kategorii Hypercar

Nasza firma Motion Systems Partnerem technologicznym projektu inżyniera z Formuły 1 i Formuły E

Motion Systems jako technologiczny partner projektu, daje Wam możliwość wzięcia udziału w testach symulacji bolidu 424 na symulatorach ruchu w centrum simracingowym Apex One we wrocławskim Sky Tower. Niepowtarzalna okazja, by przenieść się za kulisy świata motorsportu przy projekcie Nicolasa Perrina, autora projektu 424, inżyniera Formuły 1 i Formuły E w zespole Williams Racing.

„The objective of Project 424 is to develop the fastest electric hypercar in the world and a source of inspiration for those who want to innovate, learn and collaborate.”
– Nicolas Perrin

Więcej o projekcie 424: https://discover.perrinn.com/perrinn-com/our-project-424

Testy bolidu 424 na symulatorach ruchu | Symulacja PERRINN424

Integracja oprogramowania Motion Systems z PERRINN 424 oznacza zwiększenie realizmu wrażeń z jazdy na wirtualnym torze. Symulacja bolidu stanie się w przyszłości narzędziem szkoleniowym dla kierowców i przygotuje ich do pierwszego kontaktu z samochodem.

Symulacja PERRINN 424 jest wykonana na silniku Unity i posiada bardzo dobrze odwzorowany tor Nurburgring Nordschleife, na którym kierowcy mają możliwość jazdy próby czasowej celem pobicia rekordu za sterami bolidu PERRINN 424.

Obecnie rekord toru ustanowiono Porsche 919 Evo na długości toru 20 832 m z czasem 5:19.546 . PERRINN koncentruje się na pokonaniu Porsche i ustanowieniu nowego rekordu okrążenia na torze Nurburgring Nordschleife za sterami 424 – bolidem, którym ludzie na całym świecie będą mogli jeździć i doświadczać w autorskiej symulacji. To wielkie wyzwanie dla społeczności PERRINN424.

perrinn424

Zasady udziału w wyzwaniu simracingowym w Apex One

  • Wykup godzinny przejazd na strefie GT lub PRO w centrum simracingowym Apex One we Wrocławiu i odbierz darmowy przejazd na strefie PRO w autorskiej symulacji Perrinna w bolidzie 424.
  • Twój czas wykręcony na Nurburgringu będzie brany pod uwagę w specjalnej edycji hot lap challenge, który zakończy się 30.11
  • Jeśli po swoim przejeździe nie będzie dostępnych symulatorów PRO na skorzystanie z symulacji, nasz pracownik wręczy Ci voucher na 15 minut strefy PRO w wybranym przez siebie dostępnym terminie.
  • Czasy zbierane są w okresie 22.09 – 30.11.2022.
  • Po 30.11 vouchery na symulację Perrinna nie będą mogły być wykorzystane

Obserwuj nas na Facebooku

Rezerwuj wizytę w Apex One