Startuje Liga Akademickiej w simracingu we współpracy z PWR Racing Team!

Wszystkich studentów, pracowników i zrzeszonych absolwentów zapraszamy do wyjątkowej edycji wyzwania na wirtualnym torze wyścigowym pod Patronatem Politechniki Wrocławskiej.
Aby zakwalifikować się do Wielkiego Finału zgłoś dwuosobowy zespół przez formularz na stronie LINK i baw się dobrze ścigając się na zagranicznym torze reprezentując swoją drużynę lub wydział. Strefy Kibica i promocje z barowego menu Apex One już na Was czekają!

PWR Racing Team Logo

Jak wziąć udział?

– Zgłoś swój dwuosobowy team wyścigowy, który powalczy o miejsce w wielkim finale 11 czerwca o godzinie 13:00 w centrum Apex One
– Rejestracja zespołów na stronie Apex One: Liga Akademicka

Dla wszystkich uczestników etapu kwalifikacji przewidzieliśmy welcome packi z gadżetami od marki Qubic System oraz sponsorów wydarzenia.

Na czym się ścigamy? Tor Hungaroring – Bolid Formula RSS 3 V6

– Mierzony jest średni czas z przejazdu dwóch zawodników.
– Biorąc udział w kwalifikacjach do Ligi Akademickiej otrzymasz aż 30% rabatu na cały cennik wszystkich stref.
Rabat nie łączy się z innymi zniżkami.

PWR Racing team

PWR Racing Team to strategiczne koło Politechniki Wrocławskiej, które działa na Wydziale Mechanicznym. Zespół tworzy obecnie 80 studentów z kilku wydziałów PWr i innych uczelni Wrocławia. Budowa bolidu i udział w zawodach są możliwe dzięki wsparciu nie tylko ze strony uczelni i Fundacji Manus, ale także ponad 120 partnerów i sponsorów – firm i instytucji z całej Polski.

Wśród największych sukcesów zespołu są m.in. zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Formula SAE Italy w 2017 r. i dwukrotnie zdobyta druga pozycja w Formula Student Czech Republic w 2018 i 2019 r. Nasi studenci czterokrotnie okazywali się też najlepsi w klasyfikacji konkurencji Acceleration na torach we Włoszech i w Czechach.

Więcej o zespole na stronie racing-pwr.pl.

źródło: Aktualności PWr